W tym artykule przedstawię Ci  (lub przypomnę 😉 trzy rzeczy, które są niezbędne do osiągnięcia Twojej wymarzonej sylwetki i świetnego zdrowia.

Najtrudniejsze są zawsze początki. Musisz stoczyć prawdziwą walkę z samą sobą, aby zrobić pierwszy trening, póżniej kolejny i kolejny… To samo z dietą. Zrezygnowanie z jedzenia do którego byłaś przyzwyczajona przez lata jest prawdziwym wyzwaniem. Mówisz, że nie jest łatwo. I masz rację. To jest trudne, ALE nie jest niemożliwe. Każdy może to zrobić. Musi tylko wiedzieć jak się do tego zabrać.

Wiesz, że nie będzie łatwo, więc przygotuj się na to. To będzie dla Ciebie prawdziwa próba charakteru i silnej woli. A co jeśli masz słabą silną wolę? Nic nie stoi na przeszkodzie, albyś ją wzmocniła. Pamiętaj o tym, że jak to zrobisz będzie to dla Ciebie ogromny sukces. Tym bardziej jeśli teraz wydaje ci się to niemożliwe. Wyobrażasz sobie jak będziesz z siebie dumna, kiedy dokonasz tego, co jakiś czas temu było dla Ciebie „niemożliwe”? 🙂

  1. Podejdź do sprawy z entuzjazmem! Nie dołuj się myślami o swoich kompleksach, o tym jak się czujesz, ale ciesz się na myśl o tym jak będziesz wyglądać  i jak będziesz się czuć kiedy dopniesz swego! 😀 Czeka Cię świetna przygoda z bezcenną nagrodą. Zobacz oczami wyobraźni jak cudownie będzie w przyszłości. Kiedy w ten sposób do tego podejdziesz, nie będzie miejsca na wymówki. Tak bardzo tego zapragniesz, że pokonasz wszystkie przeciwności.

2. Musisz mieć plan działania. Kiedy nie wiesz jaką trasą iść, możesz się zgubić, przez co droga do celu będzie dłuższa. Taki plan możesz przygotować sobie sama (w ostateczności), lub poprosić trenera personalnego, aby przygotował dla Ciebie indywidualny plan treningowy i żywieniowy. Dzięki temu będziesz miała pewność, że Twoje wysiłki zakończą się sukcesem (jeśli chcesz, abym przygotowała dla Ciebie plan treningowy i zasady żywieniowe, kliknij tutaj).

3. Realizuj plan. Samo przygotowanie planu jeszcze nic Ci nie gwarantuje. Musisz trzymać się wskazówek w nim zawartych. Potraktuj to jako nowy styl życia, a nie chwilową zajawkę, która ma tylko doprowadzić Cię do celu po czym wrócisz do starych nawyków. Pożegnaj się ze swoim teraźniejszym wcieleniem i życiem w którym nie czujesz się przecież dobrze (a przynajmniej czujesz, że coś trzeba zmienić) i zacznij nowy etap. Nowe nawyki żywieniowe, regularna aktywność fizyczna, piękniejsze ciało, lepsze samopoczucie, zdrowie… Wiem, że tego pragniesz, więc bądź cierpliwa. Osoby, które podziwiasz za to jak wyglądają nie zawdzięczają swojej sylwetki kilkumiesięcznej pracy, a raczej kilkuletniej 😉

3 rzeczy. Tylko tyle i aż tyle.

Nastaw się pozytywnie, zdobądź plan i działaj!

 

About the author : wKondycji

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.